Blog poszukiwaczy smaku

pełen kulinarnych inspiracji

Konkurs „Najlepszy produkt z mojej najbliższej okolicy”

Weź udział w konkursie i promuj lokalne produkty! Na naszym Facebooku i Instagramie ruszył konkurs „Najlepszy produkt z mojej najbliższej okolicy”! Jego celem jest promowanie małych, lokalnych producentów, których wspaniałe wyroby i produkty żywnościowe znaleźć możesz w każdym sklepie Lewiatan!

Jak wziąć udział w konkursie?

Możesz to zrobić na wybranej platformie – naszym Facebooku PSH Lewiatan lub Instagramie Gotuję z Lewiatanem.

1. W dniach 19 – 28 sierpnia kup przynajmniej jeden produkt lokalny w swoim Lewiatanie i zachowaj paragon.
2. Zrób zdjęcie lokalnego produktu. Na zdjęciu może znajdować się sam produkt lub przygotowane danie z jego wykorzystaniem.
3. Opisz, dlaczego ten lokalny produkt jest dla Ciebie wyjątkowy.
4. Na Instagramie Gotuję z Lewiatanem zamieść zdjęcie wraz z opisem na swoim publicznym profilu oznaczając nasze konto gotuje_z_lewiatanem. Na Facebooku PSH Lewiatan skomentuj post konkursowy, zamieszczając opis i zdjęcie wybranego, lokalnego produktu. Promuj wyjątkowe produkty ze swojej najbliższej okolicy i wspieraj lokalność!

Pełen regulamin konkursu znajdziesz na tej stronie.

Nagrody w konkursie

Lokalne produkty to wyjątkowe smaki i jakość, uzyskane dzięki pasji ich producentów. Dzięki nagrodom w konkursie każdy będzie miał możliwość zatrzymać ulubione smaki na dłużej! Nagrody to aż sześć nowoczesnych suszarek do żywności MOZANO SUS 01, na których ustawisz wybraną temperaturę suszenia w zakresie od 35°C do 70°C. W urządzeniu znajduje się także automatyczny timer, którego nastawienie umożliwia pracę nawet do 99 godzin. Te funkcje oraz aż 6 sit do suszenia gwarantują, że z powodzeniem ususzysz owoce, warzywa, grzyby i zioła, zachowując ich wartości odżywcze i wspaniały smak!

III Festiwal Produktów Lokalnych

Już w sobotę, 27 sierpnia odbędzie się III Festiwal Produktów Lokalnych – ogólnopolska inicjatywa sklepów Lewiatan, mająca na celu promocję lokalnych produktów! W Polskiej Sieci Lewiatan na każdym kroku staramy się wspierać lokalne społeczności oraz przedsiębiorców i producentów, dla których praca jest często największą pasją. Lokalne produkty znajdziesz w sklepach Lewiatan każdego dnia, ale Festiwal Produktów Lokalnych to wyjątkowy dzień, w którym już po raz trzeci będziemy pokazywać Wam niesamowitą różnorodność i wyjątkowość lokalnych produktów. Zobacz, co przygotowano w Twoim Lewiatanie już 27 sierpnia!

Dodaj do ulubionych
konkurs najlepszy produkt z mojej najbliższej okolicy grafika

Udostępnij

Share on facebook
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *